1-й Парковий © 2015 - 2016
«Барви»

від 9 500 грн м

1
Помаранчева 1к – 47,97 м2
2
Індіго 2к – 62,49 м2
3
Гранатова 2к – 64,45 м2
4
Пурпурна 1к – 39,02 м2
5
Салатова 1к – 40,56 м2
6
Смарагдова 1к – 39,14 м2
7
Лазурна 2к – 64,45 м2
8
Бордова 2к – 62,49 м2
9
Теракотова 1к – 41,00 м2
парковый-8a--(1)3 копияо333

Купити квартиру під Києвом: ціна сучасного вибору для всієї родини

Новий архітектурний і індивідуальний підхід до планування ЖК «Барви». Життєрадісні фасади будівель, тематично оформлені внутрішні простори, ландшафтний дизайн, який об’єднує проект в житловий комплекс «Барви». Концепція проекту «Барви» –  «Місто, де живе моя сім’я!» – відображає тематику радості, молодості і дитинства, створює затишний та сонячний простір.

Комплекс як не можна краще підходить для щасливого сімейного життя в новій просторій квартирі квартирі у Київскій області, в місті – парку «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ»!

Вже побудовано та введено в експлуатацію 4 секції (2А, 2Б, 4А, 4Б), в яких мешкає 400 сімей!

Секція 6А – побудовано та введено в експлуатацію – IV кв.2016 року

Секція 6Б – на етапі будівництва, ввод в експлуатацію – I кв.2017 року

Присвоєна адреса:

Секції 2А, 2Б – Києво-Святошинський район, с.Білогородка, вул. Тернівська, 2

Секції 4А, 4Б – Києво-Святошинський район, с.Білогородка, вул. Європейська, 4

Секція 6А – Києво-Святошинський район, с.Білогородка, вул. Європейська, 6-А

Кількість поверхів – 11
Кількість квартир – 99
Конструкційна схема – несучі стіни
Конструкційна схема – цегла
Тип утеплення – пінопласт
Матеріал оздоблення фасаду – штукатурка
Матеріал віконної рами – металопластик
Конструкція даху– рубероїд
Висота поверху – 2,7 м

Можливість придбання кладових приміщень – від 2,88 м2 – 3,7 м2

Унікальні можливості перепланування в ЖК “Барви”

Ціна квартири у новобудові більш доступна ніж у вторинному житлі, однак, вона передбачає інвестицію в будівництво або вже готове житло, яке, так само як і на вторинному ринку, потребують ремонту “в тому, що є”. Вирішивши купити квартири в Києві, ціни яких будуть в 2-3 рази вище, ніж у нас, інвестор часто стикається із проблемою, адже те, як задумав забудовник, не завжди зручно, а реалізувати власні задуми виявляється набагато складніше – ту стіну чіпати не можна, цю теж …
Жилий комплекс “Барви” пропонує зовсім інше, гнучке рішення – квартира у новобудові, ціна якої залишається так само вигідною, може бути перероблена на ваш розсуд. Що це означає? Все просто, всередині приміщень немає капітальних стін, що відкриває необмежені можливості для перепланування відразу, на першому етапі, ще до початку ремонту.
Також пропонуємо вам ознайомитися з нашими плануваннями – ми розробили 9 різноманітних рішень, одночасно практичних і універсальних: 5 для однокімнатних і 4 для двокімнатних квартир.

ЖК “Барви”: однушка + двушка = трьохкімнатна

Розглядаючи план в ЖК “Барви” ви могли помітити, що на ньому представлені тільки 1 і 2 кімнатні квартири. Але що ж робити тим, кого цікавлять трьохкімнатні новобудови, ціни яких зазвичай доступніші через більшу площу житла? Вихід дуже простий – ми заздалегідь передбачили варіант поєднання двох квартир між собою. Таким чином, ви зможете купити 1 і 2 кімнатну квартиру, з’єднавши їх в просторе житло для великої родини. Ще ніколи не можна було так вигідно купити квартири, ціни яких були б настільки доступними, враховуючи широкі можливості в плануванні.

Ціна на квартири у передмісті, яку би площу і новобудову ви не обрали, стовідсотково стане більш реальною і привабливою для громадянина України з будь яким достатком, ніж варіант у гомінких районах столиці. Але важливо не лише те, що ми пропонуємо помешкання за межею великого міста – ми також намагаємося втілити в життя найнеобхідніші, дійсно важливі для нас очікування майбутніх мешканців. Обравши ЖК “Барви” ви можете бути впевненими, що знайшли не тільки вигідну вартість квартир під Києвом, но і сучасне житло для впевненого майбутнього.

Також Ви можете придбати кладові та гаражі в своєму будинку

Дом 6А,6Б (Барви).
Цена 9700 грн/кв.м.
Кладові від 2,87 кв.м.

Комерційна нерухомість від 9700 грн/кв.м.