1-й Парковий © 2015 - 2016

westbruk

“Перший парковий квартал” – комфортне житло на вигідних умовах

Комфортне житло економ класу у Київській області стало реальністю завдяки новому проекту “Перший парковий квартал“. Це унікальне будівництво, нові можливості для проживання в комфортних умовах і ведення активного способу життя.

ЖК “Перший парковий квартал” розташовується на південному заході від столиці, в 8 кілометрах від Києва. У крокової доступності організовано зручне транспортне сполучення: до комплексу від Окружної дороги на автомобілі можна доїхати за 7 хвилин. Для тих, хто не має особистого транспорту, працює громадський: від ст. м. “Академмістечко” до комплексу 15 хвилин, від ст. м “Теремки” – 20 хвилин їзди.

Житло європейського рівня – квартири економ класу поблизу від столиці

Якісне житло нашого комплексу розташовується на території в 142 га. Головна особливість забудови полягає в її різнобічності: квартальне житло, таунхауси, цегляні будинки із різноманітними плануваннями (більше 10 проектів) – ви обов’язково підберете варіанти на будь-який смак. В даний час можна купити комфортне і недороге житло по вигідним цінами в наступних комплексах:
“Барви”;
“Парковий”;
“Капучіно”;
• комплекс з будинками.

З турботою про майбутніх жителів, ми пропонуємо придбати якісне житло, в будівництві якого використано високоякісні матеріали та енергозберігаючі технології, що зроблять проживання комфортніше, екологічніше і економічніше. Тобто витрати на утримання і ремонт такого житла набагато нижчі стандартних аналогів.
Розвинена інфраструктура – з турботою про жителів.

На території “Першого паркового кварталу” передбачається будівництво не тільки житлових, але і громадських об’єктів, необхідних для організації зручного життя. Серед них дитячі сади, школи, фітнес-клуби, кафе, магазини. Поблизу від житлових будівель будуть розташовуватися паркові зони. Вся територія знаходиться під охороною і цілодобовим відеоспостереженням, тому, якщо ви зважитеся купити якісне житло, “Перший парковий квартал” стане для вас однією з найвигідніших пропозицій.