1-й Парковий © 2015 - 2016
«Капучино»

9.500 грн. м2

1
Помаранчева 1к – 57,27 м2
2
Індіго 2к – 66,28 м2
3
Гранатова 2к – 68,14 м2
4
Пурпурна 1к – 42,88 м2
5
Салатова 1к – 48,99 м2
6
Смарагдова 1к – 43,01 м2
7
Лазурна 2к – 68,14 м2
8
Бордова 2к – 66,28 м2
9
Теракотова 1к – 45,24 м2
kapuchino

Купити квартиру в новобудові: ЖК “Капучино”

Проект «Капучино», входить до складу житлового комплексу «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ». Це прекрасне місце для комфортного життя. ЖК «Капучино» – один із самих вдалих в нашому кварталі. Просторі сонячні квартири ідеально підійдуть для великої дружної родини. Оригінальні будівлі, кольору капучино, ефектно виділяються на фоні навколишніх будинків і нескінченної зелені парків.

Вже побудовано та введено в експлуатацію дві секції 1 (I) та 1 (II), в яких мешкають 200 сімей!

Присвоєна адреса:

Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Європейська, 1.

 

Кількість поверхів – 11
Кількість квартир – 99
Конструкційна схема – несучі стіни
Конструкційна схема – силікатна цегла
Тип утеплення – пінопласт
Матеріал оздоблення фасаду – цегла
Матеріал віконної рами – металопластик
Конструкція даху– рубероїд
Висота поверху – 2,7 м

Просторі квартири в новобудовах під Києвом

Роздуми про те, обирати маленькі і тісні квартири в Києві, новобудови в межах міста або просторе житло за його межами, з огляду на те, що їх фінальна вартість, як правило, ідентична, бентежать багатьох. Кожен з цих варіантів має своїх прихильників. Так, мініатюрна студія в столиці може здаватися в оренду і стати додатковим прибутком, але якщо ви хочете купити квартиру у новобудові, щоб жити в ній навіть нечисленною сім’єю – розумніше за ті самі гроші вибрати куди більш просторе житло. У питанні комфортного розміщення велика площа грає одну з вирішальних ролей. А якщо враховувати, що ЖК «Капучино» розміщений усього в 8 км від Києва, то й часом на дорогу в столицю жертвувати не доведеться.
Просторі і світлі квартири в новобудовах комплексу «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» – це доступне і сучасне житло, яке може собі дозволити навіть молода сім’я. У ЖК «Капучино» навіть однокімнатні квартири не будуть тісними, адже їх площа починається від 42 кв.м.
Вибираючи квартири в новобудовах м Київ та його області, розгляньте наші планування: вони дозволяють раціонально використовувати простір, розумно розставити меблі. Оскільки ЖК «Капучино» є частиною великого комплексу «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ», незабаром навколо нього з’явиться вся необхідна інфраструктура, що зробить життя найбільш комфортним: дитячі садки, молодша, середня і старша школи, магазини і офіси.

ЖК «Капучино»: як купити квартиру в новобудові, отримавши максимум вигід?

Все ще міркуєте про те, як купити квартиру в новобудові вигідно і отримавши при цьому просторе і світле житло в зручному місці? Продаж квартир у новобудовах, якість и звучність яких заслуговують окремої відзнаки – наша робота. Телефонуйте і приїжджайте в «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ», стильний ЖК кольору капучино чекає на вас.