Головна » Комерційна нерухомість
1-й Парковий © 2015 - 2016

Комерційна нерухомість


ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ» — це не тільки затишні квартири, а й можливість для створення і розвитку власної підприємницької діяльності. Комерційна нерухомість під Києвом, в густо населеному районі – це чудова можливість знайти своїх покупців, покращуючи місцеву інфраструктуру. Вдале розташування комплексу поблизу від столиці, постійно збільшуючий попит на нерухомість цього району, велика площа земельної ділянки – 142 Га, на якій будуються багатоповерхові будинки та містечко з таунхаусів,  а також наявність потенційних клієнтів в особі мешканців будинків — далеко не повний список переваг нежитлової нерухомості комплексу «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ»! 

Всі нежитлові приміщення розташовані на нижніх поверхах багатоквартирних будівель. Комерційна нерухомість у передмісті, поруч із власним місцем проживання, чи навіть у тому самому будинку, безперечно збереже вам час, і зробить шлях до роботи дивовижно зручним і коротким.

 Різноманітні будинки комплексів «БАРВИ», «КАПУЧИНО», «ПАРКОВИЙ», планування і метраж дозволять Вам вибрати підходящий варіант під будь-який формат ведення справ — магазин, аптека, кав’ярня, ресторан або ж банківське відділення. Ви можете інвестувати кошти в приміщення як в готових будинках, вже введених в експлуатацію і заселених, або на етапі будівництва. Також, можливо індивідуальне планування, в залежності від площі, яку потребує Ваша підприємницька діяльність.


 

Барвы Каппучино Коммерция

 

Зараз, в комплексі  заселено понад 500 сімей та близько 300 чекають на заселення в свої оселі! У Вас є можливість інвестувати свої кошти в безперечно вдалий проект по вигідній ціні. Купити комерційну нерухомість на даному етапі будівництва, поки не всі об’єкти готові чи заселені, – це можливість скористатися влучним моментом, задля успіху власного бізнесу в перспективі. Вартість одного квадратного метра в цьому районі постійно збільшується, що говорить про те, що Ваша інвестиція буде розумно виправдана. Кількість нежитлових приміщень обмежена!


 

Парковый Коммерция

 

 

Продаж комерційної нерухомості: вигідні умови для успішного розвитку

Інколи виявляється, що комерційна нерухомість у м.Київ не оправдує очікувань: занадто дорога, розташована в невдалому місці. Також не треба забувати, що в величезному місці досить велика конкуренція, а це означає, що ваш бізнес постійно буде конкурувати з багатьма іншими підприємниками мікрорайону. Комерційна нерухомість біля м Київ, яку пропонує ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ», автоматично позбавляє вас цих недоліків, адже тут ви зможете бути першім, хто запропонує мешканцям послуги будь-якого типу. Не втрачайте можливість відкрити новий ринок збиту, продовжуючи робити улюблену справу.

З питань перегляду існуючих пропозицій і придбання нежитлової нерухомості в ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ» ми запрошуємо Вас завітати до нас. Менеджери, що чекають на Вас в відділі продажу, зможуть надати детальні відповіді на будь-яке запитання, продемонструвати типи планувань і допомогти обрати найкращій варіант.

Нежитлова нерухомість в ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ» стане черговою сходинкою у розвитку Вашого бізнесу!


 

Також, є можливість придбати кладові від 2,5 м2 – 4,7 м2 для господарьских потреб

та гаражі від 16,5 м2!


Зателефонуйте до відділу продажу, щоб дізнатися більше: 

097-333 77 22    066-800 16 17