Головна » Переваги
1-й Парковий © 2015 - 2016

Переваги

logo 1parkoviy


  • РОЗТАШУВАННЯ та УНІКАЛЬНІСТЬ  КОМПЛЕКСУ

ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» – це чисте повітря, мальовничі краєвиди, зелені парки поруч з Вашим будинком, тиша заміського життя – все це доповнює і практичний аспект – просторі, світлі, сучасні комфортабельні квартири та будинки за доступною ціною та, найголовніше, у зручному місцерозташуванні, прямо неподалік від столиці! Дійсно високоякісні квартири, в яких ви зможете відчувати себе сучасним європейцем.


  • ШВИДКИЙ РОЗВИТОК МІКРОРАЙОНУ

Вигідне розташування комплексу, всього у 8,5 кілометрах від столиці, зробить Ваше життя зручним та комфортним. А постійно зростаючий попит на нерухомість в цьому районі та стабільне зростання цін на споруджувані та готові будинки забезпечать Вам гарантію розумної інвестиції у власне житло. На сьогоднішній день в кварталі вже мешкають понад 500 сімей, та близько 300 – незабаром заселяться у свої квартири. Високі темпи будівництва, з якими будуються квартири європейської якості, не змусять Вас довго чекати своє житло!

Територія обладнана зонами відпочинку, дитячими майданчиками, магазинами і парковками. Власна житлово-експлуатаційна служба комплексу забезпечує постійний контроль, організацію та дотримування необхідного рівня та якості послуг мешканців. 


  • БЕЗПЕКА

Дуже важливою перевагою в  ЖК«ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» є безпека комплексу. Починаючи від домофонної системи, відеокамер до шлагбаумів на в’їзді на закриту територію комплексу. Охорона працює цілодобово. В кожному парадному передбачені місця для консьєржів і електронні замки. При такому ставленні до охорони – сторонньому проникнути на територію кварталу буде досить важко. Тому, Ви та Ваші діти, будуть почуватися у постійній безпеці! 


  • ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» це унікальний проект, что об’єднує сучасні інженерні досягнення з високими стандартами якості та красою форм. Надійність компанії-забудовника з багаторічною історією та репутацією на ринку є гарантом безпеки вкладень наших мешканців. Ми пропонуємо вам купити квартиру високої якості – щоб переконатися в цьому, достатньою дізнатися про матеріали і технології, які використовуються в будівництві.  Всі будинки побудовані з цегли, утеплені та оздоблені різноманітними яскравими фасадами. Кожний будинок відповідає найсучаснішим вимогам до якості життя та екологічності.


  • ТЕПЛО І КОМФОРТ

Всі квартири комплексу забезпечені системою автономного опалення. В кожній квартирі встановлені 2-контурні газові котли від передових виробників. Ви не змушені будете підкорятися правилам опалювального сезону – Ви самі регулюєте температуру у власному будинку чи квартирі. Всі фасади будинків утеплені, що гарантує підвищений рівень комфортності та затишку. Вікна виконані з 5-ти камерного профілю з подвійним енергозберігаючим склопакетом, що забезпечує звуко- і теплоізоляцію у квартирах. Поняття «жива вода» входить у концепцію «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ». Комплекс оснащений власними свердловинами (115 м2), а якість води відповідає всім еклогічним та санітарним нормам.  Створюючи наш комплекс ми прагнули зробити все задля того, щоб ви змогли купити комфорту квартиру, яка допоможе вам економити у майбутньому.


  • ПЛАНУВАННЯ та ДИЗАЙН

До складу ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» входять три різноманітні комплекси що пропонують придбати європейські квартири під Києвом, та містечко таунхаусів. Всі вони відрізняються між собою за дизайном та плануваннями. Ви зможете обрати свою оселю, яка поністю задовольнить Ваші потреби!

Квартири в «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» двох видів: одно- та дво-кінатні. Площа 1-кімнатних квартир – від 39 – 52 квадратних метрів, 2-кімнатних – від 53-68 квадратних метрів. Сучасне планування квартир з можливістю індивідуального перепланування дозволить Вам створити квартиру за власним дизайном! Наприклад, внести зміни до проектного рішення або об’єднати одно-з дво- кімнатною квартирою і отримати трьо- кімнатну простору оселю. 

Площа таунхаусів – 115 квадратних метрів. Є можливість обрати серед двох типів: з підвальним приміщенням 53 м2 та без нього. Також, при купівлі будиночка Ви отримуєте у ПОДАРУНОК горищне приміщеня 16 м2, в якому можна облаштувати затишну мансарду!

В квартирах вже виконано: електрична розводка, установлені лічильники (світло, воду, газ), індивідуальний газовий 2-контурний котел, штукатурка стін, вхідні двері та засклення вікон і лоджій. Таким чином, ми позбавляємо власника квартири від багатьох витратних частин ремонту.


  • ВАРТІСТЬ

Найголовніша перевага, що при інвестуванні в свою квартиру чи таунхаус у комплексі «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» -відсутні будь -які додаткові проценти та податки!!! Ви заощаджуєте велику суму коштів обираючи саме НАС!

Висока якість будівництва, вдале розташування комлексу, в поєднанні з демократичною ціною на сьогоднішній день надають надзвичайну інвестиційну привабливість житлового комплексу «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ»! Є можливість придбати квартиру в готових будинках, введених в експлуатацію зі всіма комунікаціями, чи інвестувати в будинок на етапі будівництва, заощаджуючи при цьому кошти, які знадобляться для майбутнього ремонту Вашої оселі. Приваблива система розстрочки та індивідуальний підхід допоможе Вам підібрати вигідно придбати квартиру чи таунхаус в залежності від Вашої конкретної ситуації. Ми гарантуємо, що в нашому кварталі були створенні всі умови для того, щоб ви могли обрати якісні квартири у передмісті на вигідних для вас умовах.


Кращої цінової пропозиції, враховуючи всі переваги комплесу

 «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» – не знайти!

097-333 77 22    066-800 16 17