1-й Парковий © 2015 - 2016
«Таунхауси»

 

9 500 грн м2    

taunu

Таунхаус у Київській області – там, де збуваються мрії

 

 

 

Кожен з нас – особистість із власними бажаннями, захопленнями, думками. Нема нічого дивного і в тому, що кожна людина прагне завжди знаходити і використовувати найкраще – це стосується всіх спектрів діяльності. Но давайте спробуємо уявити, що нескінченним пошукам найкращого місця для життя прийшов кінець, і ви нарешті можете відпочити в спокійному, затишному, сучасному помешканні, адже ви знайшли «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ»!!!

Всього в 15 хвилинах від столиці можна жити, як в найкрасивіших передмістях Європейських столиць! Виходити з дому прекрасної класичної архітектури, милуючись чудовими зеленими двориками. Гуляти по красивому кварталу і паркам, наповненими гарними рослинами, насолоджуючись природою.  Водити дітей у дитячий садок, який з ранніх років виховує в них смак до прекрасного …

Всі мрії – це реальність, які втілені у проекті «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ»!

Вже побудовано та введено в експлуатацію 48 будинків, в яких живуть сім’ї!

Присвоєна адреса:

Лінія Б1- Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Щаслива, 1

Лінія Б2- Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Щаслива, 2

Лінія Б3- Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Щаслива, 3

Лінія Б4- Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Щаслива, 4

Лінія Б5 – на етапі будівництва (ввод в експлуатацію III кв.2017 р.):

Загальна площа – 115 м2 + у ПОДАРУНОК мансарда 16 м2!

Можливість придбання підвального приміщення – 52,3 м2

 

Купити таунхаус, продуманий до дрібниць

Таунхаус – рецепт ідеальної оселі для комфортного життя. Саме він дозволяє з’єднати в одному просторі всі переваги квартири і заміського будинку. Маючи компактну площу, раціональне розміщення житлових кімнат і приміщень, він також передбачає максимальну близькість до природи, поєднуючи в собі кращі властивості сучасного життя, близького до землі:

  • Свій дворик. Вирішивши таунхаус купити, ви отримаєте вихід у внутрішніх дворик, власну прибудинкову територію, де можна влаштувати барбекю або просто поснідати на свіжому повітрі.
  • Місце для автомобіля. Важливо, що і так неймовірно демократична на таунхаус (Київ) ціна включає в себе місце для власного авто перед головним входом у будинок.
  • Зручні планування. Ніяких величезних коридорів і шестикутних кімнат. Збалансоване планування приміщень дозволяє корисно задіяти кожен квадратний метр площі, не переплачуючи за порожні кути.
  • Оптимальне розміщення кімнат. Простора кухня-вітальня, санвузол і передпокій на першому поверсі, окрема дитяча і хазяйська спальня на другому, простора лоджія, компактний балкон і тераса – все продумано для комфортного сімейного життя.

«ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ» – таунхаус купити у Києві, ціна якого неймовірно доступна

Купити затишний і просторий європейський таунхаус в київській області за ціною скромної двушки в галасливому місті пропонує «ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ». Таунхаус під містом поєднує бажання буди ближче до нескінченого природнього спокою, залишаючись у сучасному помешканні. Дихайте на повні груди у власному заміському будинку, дозволити собі який зовсім не важко.