Головна » Відгуки
1-й Парковий © 2015 - 2016

Відгуки

“Перший парковий”: відгуки

У житті будь-якої людини настає момент, коли він вирішує придбати власне житло. Зрозуміло, до квартири або котеджу пред’являють ряд вимог, виконання яких було б неможливим без попереднього вивчення об’єкта. Покупець ретельно розглядає діяльність компанії, фото будівництва і готовність об’єктів. Однак, завершальним моментом все ж стане враження від тих, хто вже став щасливим володарем затишного житла. Відгуки про новобудову вирішують відразу кілька завдань, поставлених перед людиною, а саме дозволяють:
• переконатися в чесності і “прозорості” роботи компанії-забудовника;
• отримати інформацію про особливості проведення будівництва;
• дізнатися, наскільки швидко реалізуються об’єкти і яким чином працюють з майбутніми власниками;
• ознайомитися з недоліками забудовника (якщо такі є).
Фахівці рекомендують в обов’язковому порядку вивчати відгуки по новобудові, оскільки саме враження від власників дозволять створити завершальну картину про компанію та її діяльність, про якість житла і його зручність.

Відгуки про новобудови: враження і досвід покупців

Про “прозорість” нашої роботи свідчать відгуки про ЖК “Перший парковий” від покупців, які вже вирішили придбати власне житло на його території. Ознайомитися з ними ви зможете вже прямо зараз: вашій увазі представлені правдиві думки від тих, хто зважився на покупку квартири в незавершеному будівництві, від мешканців вже зданих в експлуатацію будинків і багатьох інших.
Ми сподіваємося, що чесні висловлювання майбутніх і справжніх мешканців дозволять вам вирішиться на придбання затишного будинку або квартири, не сумніваючись в нашій чесності, стабільності і бездоганності проведених робот.

 

Всі Ваші відгуки та побажання  висилайте на електронну адресу: office@1parkoviy.kiev.ua

 

Відгуки  від  мешканців ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ» :


K2fODOTguuMДякую забудовнику ЖК «ПЕРШИЙ ПАРКОВОИЙ КВАРТАЛ» за прекрасний проект. Вперше відчула, що саме тут мій дім! Територія з кожним разом стає все більш гарною і мою простору та сонячну квартиру я ні за що не обміняю на будь-яку іншу. Процвітання Вам!”    (Ольга, комплекс “Капучино”)


 

K2fODOTguuMКупила літом тут квартиру, точніше – інвестувала в будівництво. Тепер дивлюсь, як будують мій дім і з нетерпінням чекаю. Шукала де придбати довго, але за таку якість та цінову пропозицію кращої не знайшла.”   (Тетяна, комплекс “Барви”)

 


“Від самого початку я дуже боялася вкладати кошти в нову забудову та в незавершене  K2fODOTguuM     будівництво. Привабила найнижча ціна в цьому районі, в той час коли вартість квадратного метра в сусідніх ЖК набагато вища. Але я, та мій чоловік все ж таки зважились вкласти гроші і ми не пошкодували! Наш будинок вже здався в експлуатацію, хоч і з невеличкою затримкою. Скоро будемо робити ремонт). Комплекс розвивається на очах і я                            бажаю всім нам довгих років житті в нашому ЖК!       (Максим і Олена комплекс “Капучино”)


K2fODOTguuM

Я мешканець одного з таунхаусів і придбав свій будинок два роки тому за відносно невелику ціну, коли тільки будувались перші будинки… Ризикнув).  Але зараз є бажання докласти кошти та придбати новий таунхаус більшої площі з підвалом 53 м2, який зараз будує квартал. Я задоволений якістю будівництва та місцевістю. Хочу дочекатися, коли вже заселиться ціле містечко”.  (Роман Миколайович, таунхауси)


                          Купили квартиру с семьей в “Капучино”, есть свои преимущества в планировках, мы с                    K2fODOTguuMдвухкомнатной перепланировали в трехкомнатную, что в принципе не в каждом комплексе есть   возможность такой перепланировки. Как и в любом ЖК, есть конечно свои недостатки, но в  целом довольны. ( Анастасия,”Капучино”)